Police Drift Car Driving Simulator

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 148.9 MB
  • Version 1
  • Dil Türkçe
  • Firma Game Pickle
Polis araçlarınız ile sürüklenmenin tadına varacağınız Police Drift Car Driving oyununa sahip olabilirsiniz.

Spor arabaları, yarış arabaları vb. araçlar bir yana dursun artık kendinize özel polis aracınız ile sürüklenme hazzını yaşayacaksınız. Android  mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Police Drift Car Driving oyunu simülasyon oyunları kategorisinde yer alan başarılı bir oyundur. Oyun görselleri ve oyun ögeleri sizleri tatmin edebilecek seviyede olup keyifle oynamanıza olanak sağlıyor. 

Büyük bir şehir, ormanlar, kanyonlar, tepeler ve dağlar ile keşfedilmeye hazır büyük bir sürüş ortamında bazı şaşırtıcı polis sürüklenme arabalarının kontrolü tamamen sizin elinizde olacak. Kendi aracınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Başarmak için ayağınızı gazdan kaldırmayın ve bununla birlikte  direksiyonun kontrolünü de elden bırakmayın. 

Oyun tek bir seviye üzerine kurulmak yerine bir çok seviyeden meydana geliyor. Her bir seviyenin kendine özgü oyun içi ögeleri mevcuttur. Her bir seviyede başarılı olmak adına aracınızı güçlendirin. Şehir arabaları, offroad arabalar ve hızlı arabalar arasında seçiminizi yapın. Onları fırça ve çıkartmaları ile özelleştirin, ardından lastiği, tekerleği, dumanı renkleri ve daha fazlasını değiştirin

Daha Fazla Göster
Police Drift Car Driving Simulator indir